Kulinarija ir vieno kąsnio sumuštiniai

divider1
Sluoksniuoti, gurmaniški, įvairūs vieno kąsnio sumuštiniai bei kulinariniai patiekalai

Kad Jūsų šventės būtų dar įsimintinesnės, siūlome Jums mūsų paruoštų kulinarinių gaminių: farširuotų karpių, vištų, nepakartojamo skonio mūsų gamybos vyniotinių, liežuvio, krevečių, vištienos užpiltinių. Taip pat gaminame liežuvio sluoksniuočius, gurmaniškus paštetus, įvairius vieno kąsnio sumuštinius.

Ruošiame išvežamuosius banketus, kas itin palengvina planavimo rūpesčius, ypač prieš didžiąsias šventes. Užsakymai priimami iš anksto. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį – įkainiai priklauso nuo to, ar pageidausite mūsų personalo aptarnavimo Jūsų šventėje, ar ne.

Kainos nurodytos Vieno vieneto !!!
Mažiausias užsakomas kiekis nurodytas prie kiekvienos pozicijos

Sumuštiniai su kiaulienos sprandine1,1010 vnt
Sumuštiniai su vištiena1,1010 vnt
Sumuštiniai su rūkyta mėsa1,1010 vnt
Sumuštiniai su dešra1,1010 vnt
Sumuštiniai su silke1,1010 vnt
Šaukšteliai su lašiša1,3010 vnt
Traškutis su lašišos rožele1,3010 vnt
Lavašas su lašiša1,2015vnt
Špinatinis suktinukas su lašiša 1,5010 vnt
Valovanai su lašiša1,3010 vnt
Eklerai su lašišos kremu1,3010 vnt
Eklerai su pelėsiniu sūriu1,3010 vnt
Valovanai su ikra1,5025vnt
Valovanai su rūkyta mėsa1,3010 vnt
Traškutis su vištienos kepenėlių paštetu 1,1010 vnt
„Ežiukai“vištiena su alyvuogėmis1,3010 vnt
Vištienos terinas morkų biskvite 1,5010 vnt
Krepšeliai su pikantiškom salotom1,608 vnt
Krepšeliai su kumpio salotomis1,608 vnt
Krepšeliai su vištienos salotomis1,608 vnt
Lavašas su kumpiu1,1015 vnt
Baklažanų suktinukai su riešutais1,5010 vnt
Cukinijos suktinukas su feta1,5010 vnt
Mocarelos rutuliukas su parmos kumpiu1,3010 vnt
Mini kruasanas su mocarella2,5010 vnt
Mini kruasanas su lašiša2,5010 vnt
Mini kruasanas su parmos kumpiu2,5010vnt
Sumuštinis su tigrine krevete ir putpelių kiaušiniu2,2010 vnt
Pakuojama vienkartiniuose padėkluose. Viename padėkliuke telpa nuo 30 iki 40 vnt (priklauso nuo pasirinkto asortimento). Vienakrtinio padėklo kaina 1,00€


Nors užkandžių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai nemažas, tačiau tenka pastebėti, kad
vieno kąsnio sumuštiniai  yra pats populiariausias pasirinkimas. Šventės svečiai gali pasimėgauti įvairių skonių sumuštinukais, todėl kiekvienas jų gali atrasti sau labiausiai patinkančius. Tereikia pasirinkti tinkamiausius užkandžių skonius, ir galite būti užtikrinti, kad sumuštinukai tikrai patiks visiems šventės dalyviams.Vieno kąsnio sumuštiniai – sprendimas bet kokiai šventei

Kokie vieno kąsnio sumuštiniai yra patys populiariausi?

Ragaujant vieno kąsnio sumuštinius neretai norima atrasti naujų skonių, tad šventės organizatoriai gana dažnai nusprendžia pasirinkti tam tikrus neragautus skonius Pavyzdžiui, dažnu pasirinkimu tampa krepšeliai su kumpio, vištienos ar pikantiškomis salotomis, sumuštinukai su baklažanais, pelėsiniu sūriu, ir t.t. Palanku tai, kad vieno kąsnio sumuštiniai gali būti pritaikomi ir visavalgiams, ir vegetarams, tad toks užkandis tikrai pateisins kiekvieno šventės dalyvio lūkesčius.

Vieno kąsnio sumuštiniai Vilniuje

Vilniaus Lazdynų mikrorajone įsikūrusi kavinė „Žibutė“  yra viena seniausių kavinių visame Vilniaus mieste, todėl sukaupta darbo patirtis leidžia pateisinti kiekvieno restorano lankytojo poreikius. Čia yra siūlomas tikrai gausus vieno kąsnio sumuštinių pasirinkimas, todėl galite rinktis tokius, kurie jums patiks labiausiai. Palanku tai, kad šioje kavinėje siūlomų užkandžių kainos tikrai nėra didelės, o minimalus vienos rūšies sumuštinukų užsakymo kiekis taip pat yra gana mažas (tereikia užsakyti vos dešimt tos pačios rūšies sumuštinukų).

Užsakymą pateikite iš anksto

Vieno kąsnio sumuštinukai Vilniuje yra siūlomi ne vien tik kavinėje, bet taip pat ir išvežamiesiems banketams. Palanku ir tai, kad šventės metu taip pat galima pasirinkti personalo aptarnavimą (tokiu atveju kaina derinama individualiai). Nesvarbu, ar jums bus reikalingi tik kavinės gaminiai, ar taip pat nuspręsite rinktis ir personalo paslaugas, bet kuriuo atveju užsakymą patartina pateikti iš anksto, nes tik tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad kavinės darbuotojai spės paruošti jūsų svečiams parinktas vaišes.

Jei jums kiltų tam tikrų neaiškumų, visada galite susisiekti su kavinės administracija, ir pasiteirauti dėl siūlomų galimybių. Ruošdamiesi šventei kartu sudarysite valgiaraštį, ir galėsite būti užtikrinti, kad vieno kąsnio sumuštiniai bei kiti siūlomi valgiai tikrai pamalonins jūsų šventės svečių gomurį.