Konditerija

divider1
Skaniausias tortų, pyragų ir bandelių asortimentas

„Lazdynų Žibutė“ kviečia paragauti įvairių konditerinių gaminių, keptų pagal ištobulintus ir laiko patikrintus receptus. Siūlome platų įvairių pyragų, tortų, bandelių, sausainių asortimentą. Įvairioms Jums svarbioms progoms kepame tortus – užsakymai pateikiami prieš mažiausiai tris darbo dienas. Tortus puošiame pagal pageidaujamą šventės tematiką, taip pat kepame kelių aukštų skirtingo skonio tortus.

Proginiai tortai

Vaikiški tortai

Proginiai tortai – vienas svarbiausių šventės akcentų

Nesvarbu, kokia šventė organizuojama – vestuvės, krikštynos ar gimtadienis, tortas visada yra vienas svarbiausių šventės akcentų. Proginiai tortai  džiugina ir mažuosius šventės svečius, ir suaugusiuosius, tad tinkamų tortų pasirinkimui visada reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Palanku rinktis tokias kompanijas, kurios yra sukaupusios didelę darbo patirti ruošiant įvairius konditerinius gaminius, nes tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad tortas jūsų tikrai nenuvils. Taigi, į ką verta atsižvelgti renkantis proginį tortą?

Pirmiausia nuspręskite dėl torto skonio

Šiuo metu siūlomų tortų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad kiekvienu atveju  bus galima pasirinkti tokius, kurie labiausiai tiktų jūsų asmeniniam skoniui. Gali būti pasirenkami vaisiniai proginiai tortai, medaus tortai, karameliniai, šokoladiniai, ir t.t. Kiekvienas klientas tikrai turi išsirinkę mėgstamiausius konditerinius gaminius, tad tereikia susitarti dėl vienokio ar kitokio torto gamybos.

Proginio torto dydis

Proginiai tortai gali būti ir gana nedideli, ir pritaikyti dideliam svečių skaičiui. Taigi, sužinoję, kiek svečių dalyvaus jūsų šventėje, galėsite susitarti dėl reikalingo torto dydžio. Proginių tortų užsakymai paprastai yra priimami likus ne mažiau nei 3 dienoms iki šventės, tačiau tikrai nesuklysite, jei užsakymą pateiksite dar anksčiau. Nurodę, kiek svečių dalyvaus šventėje, galėsite būti užtikrinti, kad bus parinktas optimalus torto dydis.

Proginių tortų dizainas ir papuošimai

Proginiai tortai gali būti pritaikomi įvairioms progoms: vaikų ir suaugusiųjų gimtadieniams, krikštynoms, vestuvėms, ir t.t. Proginiai tortai gali būti įvairių formų, vieno ar kelių aukštų, ir t.t. Taip pat profesionalūs konditeriai gali paruošti įvairius tortų papuošimus, kurie tikrai džiugins akį. Jei turite idėją, kaip turėtų atrodyti proginis tortas, visada galite ją pateikti, ir konditeriai tikrai pasirūpins, kad paruoštas tortas pateisintų jūsų lūkesčius.

Peržiūrėkite konditerinių gaminių galeriją

Jei jums sunku apsispręsti, kaip turėtų atrodyti jūsų šventei skirtas tortas, galite tiesiog peržiūrėti konditerinių gaminių galeriją, ir galbūt tai padės jums paprasčiau apsispręsti, kokios galimybės galėtų būti pačiomis palankiausiomis. Tuomet galėsite susisiekti su proginius tortus siūlančia kompanija, ir netrukus galėsite susitarti, kaip turėtų atrodyti paruošti proginiai tortai, koks bus torto dydis, ir, žinoma, skonis.