Salės

divider1
Rezervuokite salę savo asmeninei šventei

Didžioji salė

Kavinės salė

Rūsio banketinė su pirtimi

Pobūvių salė Vilniuje – puiki idėja jūsų šventei

Vis rečiau nusprendžiama rengti pokylius savo namuose – pasirengimas trunka pernelyg ilgai. Gana dažnais atvejais tai kainuoja kur kas brangiau nei šventė restorane. Būtent dėl šių priežasčių pobūvių salė Vilniuje tampa vis dažnesniu pasirinkimu, ir ši galimybė puikiai tinka įvairiomis progomis: kai švenčiamas gimtadienis, planuojamos vestuvės, krikštynos, ir t.t. Visus rūpesčius patikėję restorano administracijai galėsite atsipalaiduoti.  Kartu su svečiais pasimėgauti nuostabia švente. Vilniaus Lazdynų mikrorajone įsikūrusi kavinė „Žibutė“ gali jums pasiūlyti įvairių pobūvių salių, taigi, visada bus galima pasirinkti tokią, kuri geriausiai pateisintų jūsų poreikius.

Didžioji pokylių salė

Toks pasirinkimas puikiai pasiteisina tada, kai planuojama šventė su dideliu svečių skaičiumi. Didžiąją pokylių salę gana dažnai nusprendžiama pasirinkti tada, kai švenčiamos vestuvės ar krikštynos, minimi jubiliejai. Sužinoję, kiek svečių dalyvaus jūsų organizuojamoje šventėje, galėsite nuspręsti, ar šis pasirinkimas bus pačiu palankiausiu, ar vis dėlto vertėtų rinktis kitas galimybes.

Kavinės salė

Gimtadieniams ar kitoms nedidelėms šventėms puikiai tiks kavinės salė, kurioje galėsite pasimėgauti  bendravimu su artimiausiais žmonėmis, ir, žinoma, paragausite nuostabaus skonio užkandžių bei pagrindinių patiekalų. Nesvarbu, kokia pokylių salė bus pasirenkama, bet kuriuo atveju galėsite iš anksto suderinti šventės valgiaraštį, ir jis tikrai maloniai nustebins visus šventės dalyvius.

Rūsio banketinė salė su pirtimi

Kavinė „Žibutė“ džiugina ne vien tik puikiu maistu bei salių nuoma, bet taip pat ir galimybe pasimėgauti pirties malonumais. Pirtis neretai tampa įvairių švenčių ar tiesiog susitikimų su artimiausiai bičiuliais pagrindiniu akcentu, tad rūsio banketinė salė su pirtimi tikrai bus vienas palankiausių pasirinkimų.

Iš anksto rezervuokite salę

Nesvarbu, kokia pobūvių salė Vilniuje jus domina, bet kuriuo atveju salės rezervacija rekomenduojama pasirūpinti dar iš anksto. Kai tik numatysite šventės datą, ir sužinosite, kiek svečių dalyvaus, galėsite  pasirūpinti salės rezervacija ir susitarti dėl šventės valgiaraščio. Kavinė „Žibutė“ jums tikrai pateiks gausų užkandžių ir pagrindinių valgių pasirinkimą, taigi, jūs galėsite nuspręsti, kokios pasirinkimo galimybės galėtų būti pačiomis palankiausiomis.