Pirtis

divider1
Ideali vieta jėgų atstatymui

Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų pirties zona. Pirtis – ideali vieta jėgų atstatymui, sielos bei kūno poilsiui. Čia galėsite puikiai praleisti laiką,  atsipalaiduoti po intensyvios veiklos, o gal net surengti gimtadienį ar susitikimą su draugais. Vaišes ir užkandžius galėsite užsisakyti iš mūsų siūlomo „meniu“ pagal norus ir poreikius.
Pirties nuomos valandos kaina – 50 eurų

Pirtis – ir naudinga, ir smagu

Pirtį dažniausiai renkamės ne tik tuomet, kai siekiame smagiai praleisti laiką geroje kompanijoje,  bet ir norėdami atsikvėpti po darbų ir pabėgti nuo rutinos.  Pirtis  nepakeičiama ne tik, kaip smagus laisvalaikio leidimo būdas,  bet ir neginčijamas būdas pasisemti sveikatos. Nuo senų senovės žmogus vertino pirties pagalbą valant organizmą,  pagalbą kovojant su įvairiausiomis ligomis. Tai, savaime suprantama, nėra vienintelės priežastys, kodėl verta apsilankyti pirtyje.

Lengva kūno ir sielos atgaiva

Senais laikais  pirtis buvo savotiška šventovė, kur nebuvo galima nei garsiai  šūkauti, nei svaigintis alkoholiu. Šiandien pirtis galbūt nėra taip aukštinama, tačiau jos naudos  nepaneigiama:

  • Pirtis – kaip treniruoklių salė: vos per pusvalandį galima sudeginti 400 kalorijų, o tai prilygsta intensyviausiai treniruotei. Pasikaitinus pirtyje suaktyvėja ir  medžiagų apykaita, svarbiausia  nepamiršti ir geriamo vandens.
  • Pirtis pagerina inkstų ir kepenų darbą – šie organai yra atsakingi už organizmo „filtravimą“. Žiemą prakaituojama kur kas mažiau nei vasarą, todėl inkstų ir kepenų darbas yra pasyvesnis. Tai – dar viena priežastis, dėl kurios vertėtų apsilankyti pirtyje ir šaltuoju metų laiku;
  • Gerinama odos būklė: pirtyje palanku atlikti odos šveičiamąsias procedūras, po kurių oda tampa kur kas lygesnė ir švelnesnė;
  • Kaitinimasis pirtyje puikus vaistas nuo viršutinių kvėpavimo takų ligų. Jei ant įkaitusių akmenų užlašintumėte šiek tiek eukaliptų aliejaus, pirtis taps puikia inhaliacijos priemone (kvėpuoti tokiais garais sveika ir profilaktiškai);
  • Pirtis gerina kraujotaką ir stiprina imuninę sistemą – tai yra dar dvi svarbios priežastys čia apsilankyti.

Verta paminėti, kad pirtis padeda mažinti stresą, todėl patiriantiems įtampą darbe tai gali būti  efektyviausiu atsipalaidavimo būdu. Svarstote apsilankyti pirtyje? Suburkite draugų ar artimųjų kompaniją, ir išsinuomokite mūsų pirtį pačiame Vilniaus mieste. Nieko nėra geriau už pirtį Vilniuje, kai nereikia lėkti šimtus kilometrų už miesto. „Lazdynų žibutės pirtyje“ pamiršite visusrutinos rūpesčius ir pasikrausite jėgų naujai darbo savaitei!