Apie mus

divider1
Sužinokite apie mūsų kavinės istoriją

1969 metais Lazdynuose buvo įkurta kavinė „Žibutė“. Tai – viena seniausių kavinių Vilniaus mieste, kuri nuo atidarymo pradžios nekeitė veiklos ir kryptingai dirbo viešojo maitinimo srityje.

1992 metais liepos 13 dieną „Lazdynų Žibutė“ pagaliau duris atvėrė savo lankytojams kaip viena pirmųjų nepriklausomos Lietuvos įmonių ir šiandien kviečia jus užsukti.

Daugelis vyresnio amžiaus mūsų klientų „Žibutę“ prisimena kaip Tarybinį restoraną, į kurį atvažiuodavo iš viso Vilniaus paskanauti mūsų firminių patiekalų. Kai kuriuos patiekalus drąsiai galime pavadinti mūsų „gyvąja istorija“. Tai karpis skaidriame marinate, liežuvio užpiltinės, silkė „Metropolis“, kiaulienos suktinukai ar Kijevo kotletas, kuriuos ir šiandien gaminame pagal autentiškus receptus. O be jų galime pasiūlyti dar daug originalių, neįprastų ir daug metų tobulintų patiekalų.

Mes esame sukaupę solidžią patirtį rengiant įvairias šventes ar pobūvius, šeimynines, darbo ar draugų vakarienes, išvežamuosius furšetus. Gaminame įvairius tortus ir šventinius konditerijos gaminius. Tad jeigu planuojate vestuves, krikštynas, jubiliejų ar kokią kitą reikšmingą šventę, atvykite pas mus, rinkitės vieną iš trijų jums patinkančių salių (kuriose tilps nuo 20 iki 150 žmonių) ir patikėkite savo rūpesčius mums – mūsų paslaugus kolektyvas pasirūpins, kad jūsų šventė praeitų sklandžiai ir tobulai. Skaniai ir greitai papietauti galite pas mus darbo dienomis nuo 10 ryto iki 15 valandos.

Iki susitikimo!